Haber

Sivasspor Basın Sözcüsü: Barrow’u göndermeyeceğiz, kadro büyüklüğü önemli

Sivasspor Basın Sözcüsü Gökhan Karagöl, “İstediğimiz oyuncuyu gönderiyoruz, istemediğimizi göndermiyoruz. Kadro büyüklüğü açısından takımda Barrow’a ihtiyacımız var. Çünkü önümüzdeki haftalarda hedefimiz yukarı, istiyoruz” dedi. İlk 5’te yer almak.”

Süper Lig’in 25. hafta maçında Sivasspor, sahasında konuk ettiği Rizespor’u 1-0 mağlup etti. Mücadelenin ardından Sivasspor Basın Sözcüsü Gökhan Karagöl basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Takıma katılan yeni oyuncularla çok daha güçlü bir Sivasspor haline geldiklerini belirten Karagöl, “Bugün son dakikalarda 3 yeni transferimiz oyuna girdi. Doğal olarak önümüzdeki süreçte çok daha ofansif, çok daha iyi futbol oynayacağız. İnşallah önümüzdeki günler çok daha güzel olacak. 8 oyuncumuzla birlikte.” “Yollarımızı ayırıp yerlerine 8 oyuncu aldık. Devre arası çok zor. Bu nedenle en iyi futbolcuları kadroya katmak istedik. Çok emek verdik” dedi.

“HEDEFİMİZ YÜKSELDİ”

Performanslarının daha iyi olacağını belirten Karagöl, “Çok daha keyifli bir Sivasspor izleyeceğiz. Taraftarlarımıza şunu hep söylüyoruz; bize inanmaları ve güvenmeleri gerekiyor. Sivasspor, Sivas’ın en büyük markasıdır. Geldiklerinde, çok daha iyi şeyler olur. Biz her anlamda çok daha avantajlıyız. 12’nci Adam her zaman taraftardır. Bunu bize hissettirsinler. Biz onlar için elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Barrow’a teklifler geldi. Gönderdik. İstediğimiz oyuncuyu alırsak, istemediğimiz oyuncuyu göndermeyiz. Kadro büyüklüğü olarak Barrow’a ihtiyacımız var. Çünkü önümüzdeki haftalarda hedefimiz bir üst lige çıkmak. İlk 5’e girmek istiyoruz. takım genişliği neden önemli. Sakatlıklar ve cezalı oyuncular nedeniyle takımımızda ciddi sorunlar yaşadığımız günler oldu. Kendimize bir hedef belirledik ve bu hedef doğrultusunda takım genişliği bizim için çok önemli. Barrow’dan memnunuz. kalmasını istiyor ve “Biz bunu istiyorduk” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu