Teknoloji

Redfall Dinamik Diyalog Sistemine Sahip Olacak

 
Yayıncı Bethesda Softworks ve geliştirici Arkane Studios Austin tarafından oyunculara sunulacak olan açık dünya kooperatif birinci şahıs nişancı oyunu Redfall’ın dinamik diyalog sistemine sahip olacağı belirtildi. Dinamik diyalog sistemi sayesinde oyundaki karakterler takımdaki karakterlere bağlı olarak birbirleriyle etkileşime girecek ve birlikte ne kadar çok zaman geçirirlerse aralarındaki bağlar o kadar derinleşecektir.
 
Prey ve Dishonored’ın ödüllü ekibi Arkane Austin’den yeni bir oyun
 
 
 
Geçtiğimiz günlerde GamesRadar’a konuşan stüdyo direktörü Harvey Smith, Redfall’ın dinamik bir diyalog sistemine sahip olacağını söyledi. Oyunun en fazla dört oyuncu ile birlikte oynanacağını ve karakterler arasındaki konuşmaların sadece kavga şeklinde olmayacağını belirtti. Ayrıca diyalog sistemi sayesinde karakterler arasında derin bağlar kurulacağını söyledi.
 
Smith, “Hangi karakterlerin bir arada olduğuna bağlı olarak diyalog genişliyor. Aynı karakterler ne kadar yan yana giderse aralarındaki bağ o kadar güçleniyor. Trust Buff dediğimiz bu mekanik sayesinde diyaloglar daha samimi ve ilginç hale gelecek.”
 
Redfall, 2023’ün ilk yarısında Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkacak. Oyun, ilk günden itibaren Xbox Game Pass hizmetinde de bulunacak. Öte yandan sızıntılar, oyunun Mayıs başında çıkacağını aktarıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu